Návod k použití sedacího vaku Megapytel 

 Tento návod je určen pro sedací pytle Megapytel.

Sedací pytle jsou vyrobeny ručně bez použití pevné vnitřní konstrukce. Náplň sedacích vaků je tvořena pouze polystyrénovými kuličkami.

Sedací pytle jsou šité trojitým švem a při běžném používání je nelze roztrhnout.

Naše sedací pytle můžete používat v interiéru i exteriéru - nepropouští vodu a jsou lehce omyvatelné.

Sedací pytle jsou určeny k povalování, sezení a ležení.

Častým používáním sedacího pytle dochází ke kompresi polystyrenových kuliček a pytel se tak stává měkčím. Jedná se o přirozený jev a je s ním potřeba počítat u všech výrobků této konstrukce. Pro doplňování je možné u nás zakoupit originální náhradní náplně polystyrenových kuliček o objemu 300 litrů.

Systém plnění sedacích vaků je zajištěn klasickým zipem a suchým zipem. To umožňuje snadné doplňování a odebírání kuliček dle potřeby. Rozepnutím suchého a klasického zipu je umožněno dosypat nebo odsypat potřebné množství náplně. Díky tomu si sami určíte, jak plný a tvrdý sedací pytel požadujete.

Sedací pytle Megapytel

Sedací pytel a použité materiály 


- 100% polyesterové tkaniny s pogumovanou vnitřní stěnou pro vysokou pevnost.

Údržba těchto materiálů se provádí pouze vlhkou houbičkou, popř. mýdlovou vodou. Je také možné použít přípravek na čištění textilií. Poté setřete suchou utěrkou a nechte samovolně uschnout.

Materiál nesušte na tepelných zdrojích ani v jejich blízkosti. Náplně nevysypávejte a potah neperte v automatické pračce.

Záruka:

Na sedací pytle se vztahuje záruka 24 měsíců od data prodeje. Záruka se vztahuje na vady vzniklé v průběhu záruční doby prokazatelnou chybou výrobce, vadou zpracování či materiálu, popř. užité technologie. Záruka se nevztahuje na násilné poškození výrobku, poškození způsobené nešetrným či nevhodným zacházením, poškození způsobené nesprávnou údržbou, kompresí polystyrenových „náplní“ (kuliček).


Vybírejte ze dvou střihů a tisíce barevných variant