Obchodní podmínky Megapytel

Objednání

Zákazník je povinen při objednání uvést úplnou platnou adresu a další kontaktní údaje (email, telefon) a zvolit způsob platby. Odesláním objednávky se zákazník zavazuje k odebrání zvoleného zboží - sedacího pytle a k uhrazení příslušné částky.

Platba

Nakupující má možnost volit mezi platbou převodem, platbou na dobírku nebo platbou při osobním převzetí zboží - sedacích pytlů:

Na dobírku

Zboží zaplatíte až při jeho předání přepravcem na Vámi zvolené adrese, kterou jste uvedli v objednávce.

Bankovním převodem

Po objednání zboží obdržíte e-mail s potvrzením Vaší objednávky a budete vyzváni k převodu příslušné částky na účet vedený u GE Money, č.ú.: 209 180 153 / 0600, spolu s variabilním symbolem (ID objednávky). Variabilní symbol je nutný k identifikaci Vaší platby! Zboží (sedací pytel) je odesláno ihned po obdržení příslušné částky na náš účet.

Osobní odběr

Zákazníci si mohou zboží - sedací pytle vyzvednout v Mladé Boleslavi na předem dohodnutém místě.

Forma zásilky

Zboží - sedací pytle na sezení jsou odeslány zákazníkovi spediční firmou v neporušeném obalu, který je uzpůsoben charakteru zboží (sedacího pytle) a zabraňuje jeho poškození. V zásilce je přiložena faktura, jako doklad o koupi sedacího pytle.

Doprava

Při využití spediční firmy je účtováno poštovné a balné ve výši 150,- Kč.

Převzetí zboží

Zákazník je povinen zkontrolovat při převzetí od dopravce (ExpresVan) neporušenost obalu a zboží - sedacího pytle. Pokud převezme zjevně poškozenou zásilku, musí uplatňovat případnou reklamaci na přepravci. Na případné pozdější reklamace vad způsobené dopravcem nebude brán zřetel.

Vrácení zboží

Zákazník má právo vrátit zboží (sedací pytel) bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. Zboží (sedací pytel) musí být řádně zabaleno do originálního obalu. Zboží (pytel na sezení) nesmí být poškozené, vykazovat známky použití a musí být vráceno s originálem faktury. Zásilky zaslané na dobírku nebudou převzaty. Poštovné a balné se nevrací.

Ochrana osobních údajů 

Registrací dáváte souhlas se zařazením poskytnutých údajů (jména, příjmení, adresy, telefonního číšla a emailové adresy) do naší databáze a možností jejich následného zpracování. Informace jsou využity pouze k vyřízení požadovaných objednávek. Chráníme Vaše osobní údaje a postupujeme v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. V žádném případě neposkytujeme tyto údaje třetí straně. Změna osobních údajů je možná ve vašem zákaznickém účtu.

Kupující má právo na vymazání svých osobních údajů z databáze prodávajícího. Žádost o výmaz musí být zaslána elektronickou formou na e-mail: megapytel@megapytel.cz a prodávající se zavazuje nejpozději do 14 dnů od doručení písemné žádosti veškeré údaje o kupujícím z databáze vymazat.

 

 


Vybírejte ze dvou střihů a tisíce barevných variant